Publikācijas datums:
Rezultātu publicēšanas datums
26.03.2013.

Pielikumi (tehniskais projekts)

Iepirkums tiek rīkots projekta „Veselīga dzīvesveida veicināšana Latvijas un Baltkrievijas pierobežas reģionā” („Promotion of a healthy lifestyle in border regions of Latvia and Belarus”), LLB-2-255, ietvaros.

Projektu finansē Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma

Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta (EKPI) Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma ir Baltijas jūras reģiona INTERREG IIIB Kaimiņattiecību programmas IIIA Dienvidu prioritātes turpinājums 2007. – 2013.gadam. Vispārējais Programmas stratēģiskais mērķis ir veicināt Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas robežu reģionu teritoriālo kohēziju, nodrošināt augsta līmeņa vides aizsardzību un ekonomisko un sociālo labklājību, kā arī veicināt starpkultūru dialogu un kultūras daudzveidību.

Programma aptver Latgales reģionu Latvijā, Paņevežas, Utenas, Viļņas, Alitas un Kauņas apgabalus Lietuvā, kā arī Vitebskas, Mogiļevas, Minskas un Grodņas apgabalus Baltkrievijā. Kā Programmas Kopīgā vadības iestāde darbojas Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrija. Programmas oficiālā interneta vietne ir www.enpi-cbc.eu

Eiropas Savienību veido 27 dalībvalstis, kas nolēmušas pakāpeniski apvienot savu kompetenci, resursus un likteņus. Piecdesmit gadus ilgā paplašināšanās perioda laikā tās ir kopīgiem spēkiem izveidojušas stabilitātes, demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības zonu, vienlaikus saglabājot kultūru daudzveidību, toleranci un personiskās brīvības.

Eiropas Savienība labprāt dalās savos sasniegumos un vērtībās ar valstīm un cilvēkiem aiz ES robežām.

Kontaktpersona – iepirkumu komisijas sekretāre Jeļena Kigitoviča, tel. +37165707133, fakss +37165707402, e-pasts: elena@ludzaspils.lv.

Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 2013. gada 9. aprīlim plkst. 10:00, Ludzas novada pašvaldībā, Ludzas novads, Ludza, Raiņa iela 16, LV–5701, 3.stāvā, kabinetā Nr. 312, pie sekretāres iesniedzot personīgi vai pa pastu.

Atbildes uz jautājumiem