Kultūra
18. maijā aicinām uz Ludzas novada mākslas festivālu “Šeku, reku – 2022”

18. maijā Ludzas pilsētas parkā norisināsies Ludzas novada mākslas festivāls “Šeku, reku -2022”.  Pasākuma pamatmērķis ir veicināt Ludzas novada bērnos un jauniešos radošo līdzdalību caur mākslu, deju un dziesmu. Festivālā piedalīsies Ludzas novada skolu jaunatnes tautas deju kolektīvi, folkloras kopas un kori. Vizuālo noformējumu papildinās festivāla ietvaros rīkotā Bērnu un jauniešu vizuāli – plastiskās mākslas darbu izstāde. 

Festivāls sāksies plkst. 9.30, tā laikā gaidāmas dažādas radošās darbnīcas un āra spēles, plkst. 12.00 aicinām uz  svētku koncertu, kur savu raito dejas soli demonstrēs tautu deju kolektīvi “Atvasītes”, “Žiks” un “Žeperi” no Ludzas, TDK “Spryguļi” no Kārsavas, TDK “Istra” no Istras, TDK “Avotiņš” no Mērdzenes, TDK “Mazā Māra” no Pušmucovas, TDK “Zilupes zieds” no Zilupes. Tāpat svētku koncertā uzstāsies vietējās folkloras kopas – “Ilžeņa” no Ciblas, “Žibuļeits” no Ludzas, “Ŗīkšoveņa” no Ņukšiem, “Olūteņi” no Pušmucovas, popgrupas “Cielaviņa” un “Spices” no Ludzas, koris “Akustika” no Kārsavas. 

Paralēli tam, ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot jauno Ludzas novada mākslinieku darbu izstādi “Šeku – reku ritmi dabā”, izstāde būs skatāma no plkst. 10.00. 

Tiksimies svētkos!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste