Sabiedrība Uzņēmējdarbība

Cienījamie mājražotāji un amatu meistari!

Aicinām pieteikties dalībai Lielajā latgaļu tirgū, kas notiks Ludzā 17. jūnijā no pl. 9.00-14.00 Ludzas novada pašvaldības laukumā, Raiņa ielā 16. Tirgus tiek organizēts pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam līdzfinansētā projekta “No Hobija uz Biznesu”, Nr. LVIII-055 ietvaros.

Saulgriežu pasākums aicinās lielu skaitu apmeklētāju, patīkamas svētku atmosfēras radīšanai visu dienu skanēs dziesmas, dejas, tiks piedāvātas dažāda veida darbnīcas bērniem un izzinošas sarunas un meistardarbnīcas pieaugušajiem, kā arī vizināšanās ar zirdziņiem un citas izklaides apmeklētājiem.

Pasākums noritēs kopā ar partneriem no Valkas, Valmieras, Smiltenes un Balvu novada pašvaldībām.

Aicinām pieteikt dalību pasākumā un piedāvāt savus ražojumus līgotājiem.

Ludzu sūtīt pieteikumu uz e-pastu: ligakondrate@inbox.lv līdz 10. jūnijam!

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Ludzas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.