Logo

Maija vidū - piektdien, 2023. gada 19. maijā un sestdien, 20. maijā - Kārsavā dzīvojošās ģimenes laipni aicinātas uz daudzveidīgiem pasākumiem “Ģimeņu svētki Kārsavā”. Ģimenēm kopā ar bērniem būs iespēja piedalīties teātra improvizācijas meistarklasē, tikties ar psiholoģijas konsultantu, darboties radošajā darbnīcā kopā ar Roberto Meloni un godināt Kārsavas dižģimenes muzikālā pasākumā. Pasākumi norisināsies Kārsavas Kultūras nama telpās (Vienības ielā 49C, Kārsava).

Svētku pirmajā dienā – 19. maijā – lieli un mazi kārsavieši aicināti piedalīties divos pasākumos. No plkst. 17.00 līdz 20.00 notiks teātra improvizācijas meistarklase “Es un ģimene”, savukārt no plkst. 18.00 līdz 21.00 būs iespēja tikties ar psiholoģijas konsultantu, lai sarunātos par tēmu “Mēs ģimenē”.

Otrajā dienā – 20. maijā – plkst. 17.00 notiks radošā darbnīca “Garšu pasaule ar Roberto Meloni”. Savukārt plkst. 19.00 sāksies koncerts un muzikāls pasākums kopā ar Roberto Meloni, kurā godinās Kārsavas puses dižģimenes, kas šogad atzīmē 25, 30, 35, 40, 45, 50 un 50+ gadu kāzu jubilejas.

Svētku ideja ir pulcināt ģimenes visās paaudzēs, godināt ģimeniskās vērtības un vēlreiz apliecināt, ka stipras ģimenes ir gan Kārsavas, gan mūsu tautas un nākotnes pamats. Pasākumiem aicina laicīgi pieteikties – Dižģimeņu godināšanai – līdz 10. maijam, pārējiem pasākumiem – līdz 15. maijam. Pieteikties var klātienē - Kārsavas kultūras namā, vai zvanot pa tālruni +371 29330637, rakstot e-pastā inara.rasima@ludzasnovads.lv, vai sociālo mediju kontos.

Visi laipni aicināti! Ieeja pasākumos – bez maksas!

Informējam, ka pasākumu laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti publicēšanai biedrības “Sadarbības platforma” tīmekļvietnē, kā arī projekta aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas par biedrības darbību nolūkos.

“Ģimeņu svētki Kārsavā” norit projektā “Ģimene – mūsu spēks” (nr. 2023.LV/ĢDP/74), ko Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” projektu konkursa nevaldības organizācijām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros īsteno biedrība Sadarbības platforma.

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Sadarbības platforma”.