Vide Sabiedrības līdzdalība Pašvaldība
Afiša

22. septembrī plkst. 11.00 Gaismas dārzā, Ludzā, Krāslavas ielā 4a tiks organizēta koku stādīšanas talka, kur plānots iestādīt 40 bērzus. Ikviens novada iedzīvotājs tiek aicināts pievienoties!

Ludzas novada pašvaldība jau vairākus gadus piedalās Latvijas Pašvaldību savienības koordinētajā projektā “Meža dienas”, ko finansē Meža attīstības fonds, sakārtojot un iekopjot teritorijas, kā arī izglītojot sabiedrību par dabas vērtību saglabāšanu.

Pērn organizēta talka Eversmuižas parkā. Tās laikā iestādīja ozolus, parastās un platlapu liepas. Iepriekšējos gados šādas talkas organizētas Ludzas pilsētā, papildinot Gaismas dārza ainavu.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Ludzas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.