Uzņēmēju gada balva Uzņēmējdarbība
foto

Ik gadu Ludzas novada pašvaldība organizē konkursu “Ludzas novada Uzņēmēju gada balva”, ar mērķi apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Ludzas novadā. Ikviens iedzīvotājs, organizācija, uzņēmuma kolektīvs, komersants, biedrība vai iestāde varēja pieteikt viņuprāt atbilstošākos kandidātus līdz 2023. gada 29. decembrim.

Šogad konkursa nolikumā ieviests jaunums un nominācijas “Gada pakalpojumu sniedzējs” uzvarētājs tiks noteikts pamatojoties uz iedzīvotāju balsojuma rezultātiem. Šai nominācijai kopumā izvirzīti deviņi pretendenti:

Aicinām iedzīvotājus atbalstīt savu favorītu nominācijā “Gada pakalpojumu sniedzējs” balsojot šeit:

• Aptaujas "Atbalsti savu favorītu nominācijā “Gada pakalpojumu sniedzējs”!" tiešā adrese ir:

Balsot var līdz 2024. gada 29. februārim.

Konkursa nominanti un uzvarētāji tiks svinīgi godināti. Godināšanas pasākumu organizēs Ludzas novada pašvaldība.