Ilustratīvs attēls

Ludzas novada pašvaldības speciālisti ir uzsākuši sagatavot un izsūtīt Nomas rēķinus par zemju nomu. Aicinām apskatīt saņemtos rēķinus un pievērst uzmanību nomas termiņam!

Ja Jūsu līguma termiņš beidzas 2024.gadā, tad nomas rēķinā būs piezīme: Nomas līgums beidzas 2024. gadā. Par līguma pagarināšanas iespējām interesēties pašvaldībā. Citu atgādinājumu pašvaldība nesūta.

Ik gadu veidojas vairākas situācijas, kad nomnieks nokavē pagarināšanas iespējas un uz zemēm notiek nomas izsoles saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Aicinām laicīgi griezties pašvaldībā ar iesniegumu pagarināt nomas līgumus!

Atgādinām, ka krūmu un koku ciršana uz pašvaldības zemēm ir reglamentēta savstarpējā nomas līgumā, ja šāda prasība nav atrunāta, tad cirst pašvaldības zemē esošos kokus un krūmus ir stingri aizliegts!