Palīdzība Ukrainai
Atsākas akcija Adījumi – Latvijas rokdarbnieču darinājumus Ukrainas atbalstam bez maksas pieņem visās pasta nodaļās

Akcijas Adījumi iniciatori aicina Latvijas rokdarbnieces ziedot savus adījumus Ukrainas karavīriem! No 2022.gada 20.septembra līdz 23.oktobrim visās Latvijas Pasta nodaļās bez maksas var nodot adījumus Ukrainas aizstāvjiem, kas tālāk sadarbībā ar biedrību Tavi draugi tiks nogādāti Ukrainā.

Ticot, ka Ukrainas uzvara pār iebrucējiem vairs nav tālu, tomēr paturēsim prātā, ka ukraiņu karavīriem joprojām nepieciešams atbalsts, kuru mēs varam sniegt. Kļūst auksti, tāpēc vīriem un sievietēm, kuras dien vai strādā par paramediķēm, ir vajadzīgas 37.–45. izmēra vilnas zeķes. Cita veida adījumi pašlaik nav nepieciešami, jo militārais apģērbs ir specifisks.

Aicinām iesaistīties akcijā ikvienu Latvijas rokdarbnieci, kam ir laiks, materiāli un prasmes, – seniores, jaunās māmiņas, mājražotājas, daiļamatnieces. Visas, kuras prot adīt un vēlas palīdzēt, taču ir sarežģīti nokļūt līdz ziedojumu punktiem. Tāpēc, tāpat kā pavasarī, arī šajā rudenī adījumus pieņems visās Latvijas Pasta nodaļās. Latvijas Pasts akcijā Adījumi savākto nogādās biedrībai Tavi draugi Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos nosūtīs uz Ukrainu. Uz paciņas ar nododamo adījumu jānorāda: Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads. Tie būs bezmaksas sūtījumi, kuru piegādi centralizēti koordinēs Latvijas Pasts.

Latvijas Pasta reģionālajās un Rīgas pasta nodaļās, kas atrodas tirdzniecības centros Origo, Spice, Akropole, Alfa, Sakta, visu akcijas laiku būs pieejama uzņēmuma Limbažu tīne ražotā vilnas dzija par pazeminātu cenu. Tieši adījumi no 100% vilnas dzijas frontē karojošajiem nodrošinās siltas kājas arī mitrumā un drēgnumā. Ziedoto adījumu savākšanā iesaistīsies arī pastnieki, kuras dodas uz tālākajām Latvijas viensētām pie sirmām kundzēm. Viņas, piedzīvojušas kara šausmas, vislabāk zina, cik svarīgi ir šie šķietamie sīkumi. Nereti tieši tie palīdz izdzīvot frontes līnijā un tranšejās, jo siltums – tā ir dzīvība!

Priecājamies, ka šobrīd zeķu adīšanas akcijas notiek adījumu veikalos, rokdarbnieču forumos, biedrībās, kas palīdz Ukrainai. Kopā mēs varam paveikt vairāk!

Sirsnīgi pateicamies ikvienam, kurš atbalsta un atbalstīs Adījumus!

Akciju Adījumi iniciē, koordinē un par tās norisi izplata informāciju TV, presē, radio, sociālajos tīklos (vietnēs rokdarbniecēm, kurās ir ap 27 000 dalībnieču!) sabiedriskā organizācija Mēs Iecavai.

Sīkākai informācijai:


Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.