Publicitātes attēls - Briģu pirmsskolā jaunas rotaļu iespējas
Attēlā: Jauns rotaļu laukums Briģu pirmsskolas izglītības iestādē

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, Ludzas novada pašvaldība Briģu pirmsskolas izglītības iestādē ir uzstādījusi jaunas rotaļu konstrukcijas – šūpoles ar grozu, rotaļu karuseli un daudzfunkcionālu bērnu laukuma kompleksu, kas paredzēts bērniem līdz 8 gadu vecumam.

Līdzšinējās rotaļu laukuma iekārtas bija gan fiziski, gan morāli novecojušas un vairs neatbilda mūsdienu drošības un kvalitātes prasībām, tādēļ tās tika demontētas. Jauno konstrukciju piegādi un uzstādīšanu, īstenojot iepirkuma procedūru, nodrošināja SIA “GoPlay”.

Ludzas novada pašvaldība ir gandarīta, ka bērniem tagad pieejamas drošas un interesantas rotaļu iespējas svaigā gaisā, kas veicina gan kustību prieku, gan sportisko aktivitāšu daudzveidību.

Jauns rotaļu laukums ir ilgi lolots sapnis ne tikai bērniem un pirmsskolas izglītības iestādei, bet arī viņu vecākiem.

Saistītas tēmas

Pašvaldība Sabiedrība