Uzņēmējdarbība Projektu aktualitātes
Simjūda tirgus Valmierā 2022.gadā
Attēlā: Simjūda tirgus Valmierā 2022.gadā. Foto: www.delfi.lv

Valmieras novada pašvaldība pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta “No hobija uz biznesu” Nr. LVIII-055 ietvaros šī gada 14. oktobrī organizē Simjūda gadatirgu, aicinot saulrieta krāsās rudeni izbaudīt garšās, smaržās, skaistumā un “jāieziemo siltums” sajūtās.

Vairāk nekā 400 tirgotāju Valmierā ieradīsies no Kurzemes, Zemgales un Latgales, protams, plaši pārstāvēts būs arī Valmieras novads un Vidzeme, piedāvājot jau iecienītus un labas atsauksmes guvušus darinājumus, kā arī aicinot aplūkot vai nogaršot ko jaunu. Sortimentā būs ziemas gaidīšanai piestāvošs piedāvājums – siltas lietas, sākot no cimdiņiem un zeķītēm pašiem mazākajiem līdz cepurēm, kas sildīs brangus vīrus. Garšu kārpiņas lutinās zivis, sieri, mājas kūpinājumi, mērces, alus un vīns, kā arī dažādi našķi lielākiem kārumniekiem. Katru gadu iepazīstam arī ko jaunu, gan mājsaimniecībā noderīgas lietas, gan tādas, ar ko greznoties pašam un ģimenei.

Simjūda tirgus norisināsies Rīgas ielā, posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai, kā arī Vecpuišu parkā. Gaidāma arī plaša kultūras programma.

Tādēļ aicinām Ludzas novada amatniekus un mājražotājus piedalīties gadatirgū. Dalības maksu, pusdienas un tirdzniecības vietu dalībniekiem nodrošinās Valmieras novada pašvaldība.

Pieteikšanās tirdzniecībai projekta dalībniekiem līdz 2023. gada 12. septembrim, rakstot uz e-pastu laima.poikane@ludzasnovads.lv. Tirgotājiem ierašanās tirgus laukumā tirgus dienā līdz plkst. 9:00.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.