Kultūra

Pavasarīgās noskaņā aizritēja Malnavas pagasta deju kopas “Jedritvai” 10.dzimšanas dienas pasākums Kārsavas kultūras namā.

Liekas pavisam nesen, 2012.gada februārī, pulcējāmies uz pirmo mēģinājumu, kas daļai dejotāju bija pirmie soļi tautas dejā. Mūs vienoja kopīgs mērķis, mīlestība pret deju un gatavība strādāt, pirmkārt jau, pašam ar sevi. Spilgti atmiņā ir palikusi pirmā uzstāšanās, kopā dejojot tikai divas nedēļas. Tad sekoja pirmā skate un pirmais deju lielkoncerts “Daugavas” stadionā.

Deju kopā “Jedritvai” dejā vienojas vīri ar sievām, vecāki ar bērniem, brāļi ar māsām. Mēs mīlam deju un mīlam dejā! Droši varam teikt, ka vecumam nav nozīmes, ja sirds dejo, tad arī kājām ir jātiek līdzi.

Par tradīciju ir kļuvuši mūsu dzimšanas dienas sadanči “Jedritvai kociņ, deju mīlam!”. Šogad mums atkal ir iespēja satikties!

Paldies mūsu ģimenēm, kas ir lielākie fani un atbalstītāji!
Paldies pašvaldībai par finansiālo atbalstu!
Paldies visiem par idejām un darbu pasākuma tapšanā!
Paldies skatītājiem par emocijām, kuru tik ļoti mums pietrūka šos divus gadus!

Aicinām ikvienu, kam deja ir tuva 12.martā Kārsavas kultūras namā koncertu “Jedritvai kociņ, deju mīlam“, kur dejā vienosimies ar draugiem no Kārsavas, Malnavas, Litenes un Rīgas.

Tiekamies dejā!

Agnese Medne
Deju kopas “Jedritvai” vadītāja