Dabas parks "Numernes valnis"
Attēlā: Dabas parks "Numernes valnis"

Tuvojoties vasaras sezonas noslēgumam, Ludzas novada pašvaldība Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 ietvaros aicina iedzīvotājus pieteikties fiziski aktīvai ekskursijai fizioterapeita vadībā “Stiprs un vesels”. Ekskursija notiks šī gada 23. septembrī.

Aicinām pieteikties Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājus ar mazkustīgu dzīves veidu, kuri ir vecumā 54+.

Ekskursijas laikā būs iespēja tuvāk iepazīt mūsu pašu Ludzas novadu, sajust vēstures elpu kultūrvēstures centrā “Līču mājas”, izstaigāt Numernes dabas parku un Salnavas muižas parku. Pēc aktīvi pavadīta rīta cēliena būs iespēja paviesoties ziemciešu stādaudzētavā “Pārkalne”, kā arī nodegustēt veselīgus našķus, tējas un garšvielas uzņēmumā SIA “Organic Products”.

Ekskursijā visas dienas garumā piedalīsies arī fizioterapeits, līdz ar to būs iespēja apvienot apskates objektu apmeklēšanu ar vieglām fiziskām aktivitātēm, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. 

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta! Pieteikšanās termiņš – 21. septembris vai līdz tiek sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Tālrunis - +37125614481 (zvanīt darba laikā no plkst. 9:00 līdz 19:00). Dalība ekskursijā ir bez maksas! Pievienojies!

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.