Izglītība Karjeras atbalsts
foto
Attēlā: 2. a klases skolēni D. Ganzuļa, S. Sovāns, R. Voitkevičs, D. Skrobovs ar interesi vēroja drukāšanas procesu un ar operatora palīdzību bija iesaistīti darbības procesā.

Šogad, 15. maijā, 1.–6. klases aktīvākajiem skolēniem karjeras izglītībā bija iespēja apmeklēt SIA “Centennial Industries”. Ekskursijas laikā uzzinājām par sarežģīto ražošanas procesu, kā arī par darba iespējām. Renāte Meikšāne (sales manager) – mūsu skolas absolvente – pavadīja skolēnus ekskursijas laikā un skaidroja darbības procesu. Renāte pastāstīja, ka SIA “Centennial Industries” izstrādā un ražo augstas kvalitātes kancelejas preces, tādas kā mapes ar riņķu mehānismiem, datorpeļu paliktņus, galda segumus, planšetes, fotoalbumus, ēdienkaršu mapes restorāniem, kastes no kartona un daudzas citas preces, kā arī īpašas nozīmes preces, piemēram, vākus, iepakojumus un kabatiņas noliktavām no PVC un PP (vairāk nekā 500 dažādu veidu kancelejas preces).

Preces ir iespējams personalizēt ar logo vai citu pasūtītāja reklāmu, izmantojot karstspiedes, folijas, sietspiedes vai ofseta metodes. SIA “Centennial Industries” produkcija galvenokārt tiek eksportēta uz Angliju, Vāciju, Lietuvu, Igauniju un Skandināviju. Lai nodrošinātu maksimālu produktu kvalitāti, materiāli tiek iepirkti tikai Eiropā, tāpēc cenas ziņā, protams, ir grūti konkurēt ar Ķīnu. Toties uzņēmumam ir stabili klienti. Nākamreiz, kad apmeklēsiet IKEA, pievērsiet uzmanību, kādās “kabatiņās” ir ieliktas preču cenas, informācija par preci un tās atrašanos plauktos. “Kabatiņas” tiek ražotas Daugavpilī, SIA “Centennial Industries”.

foto
Attēlā: Ekskursijas dalībnieki saņēma dāvanas pasākuma beigās. S. Sovāns (2. kl.) ekskursijas laikā bija ļoti iedvesmots un pārnesa savas emocijas, redzēto un dzirdēto zīmējumā.