Sabiedrība Pašvaldība
Lielbritānijas vēstnieka vizīte Ludzā
Attēlā: Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummel) un domes priekšsēdētāja 1.vietniece Ināra Silicka.

Otrdien, 30.maijā, Ludzā reģionālajā iepazīšanas vizītē viesojās Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummel) un tikās ar Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu un domes priekšsēdētāja 1.vietnieci Ināru Silicku. Vizītes laikā vēstniekam P.Bramelam bija iespēja ne vien iepazīt senāko Latvijas pilsētu, bet arī piedalīties tās labiekārtošānā.

Reģionālajā iepazīšanās vizītē Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā P. Bramels piedalījās sabiedrības saliedēšanās pasākumā "Pirmais" jeb dobju un domu talkā, kas notika pilsētas skvērā pie Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra. Pasākuma ietvaros tika veidotas vairākas dārzeņu dobes. Pēc pasākuma devās uz Ludzas novada pašvaldību, kur domes vadība vēstnieku īsumā iepazīstināja ar pilsētu − pastāstīja par Ludzas attīstības tendencēm un uzņēmējdarbības aktualitātēm, pierobežas jautājumiem un kultūras jomas aktualitātēm. Pēc viesošanās Ludzas novada pašvaldībā vēstnieks P. Bramels devās apmeklēt Ludzas amatnieku centru.

Pols Bramels (Paul Brummell) ir Lielbritānijas Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā kopš 2021. gada 16. jūlija. Pirms tam viņš bija vēstnieks Rumānijā, Barbadosā, vēl agrāk – Kazahstānā un Turkmenistānā, kā arī pārstāvējis savu valsti Itālijā un Pakistānā.

Apvienotās Karalistes vēstnieka Latvijā Pola Bramela vizīte Ludzā