Vakance Izglītība

Pretendentiem izvirzītās prasības

• Augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • Pedagoģiskā darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi;
  • Izpratne par audzināšanas un ārpusstundu darba nozīmi un vietu mācību procesā;
  • Organizatora spējas, saskarsmes prasmes un pozitīva attieksme;
  • Labas prasmes darbā ar datoru.

Galvenie amata pienākumi

• Vadīt, plānot un organizēt iestādes audzināšanas darbu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • Vadīt, atbalstīt un konsultēt skolēnu līdzpārvaldes darbu;
  • Dalība iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē;
  • Sadarbība ar atbalsta personālu;
  • Veicināt izglītības iestādes tradīciju saglabāšanu un pilnveidošanu un tēla veidošanu.

Informācija par vakanci

• 1 amata vieta, 8 stundas nedēļā, jeb 0,2 likmes. Darba līgums tiks noslēgts uz nenoteiktu laiku;
  • darba uzsākšana ar 18. septembri;
  • darba samaksa – no 272 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentus lūdzam iesniegt CV.

Pieteikumus ar norādi “Direktora vietnieka vakance” lūdzam sūtīt līdz 2023. gada 15. septembrim uz e-pastu muzika@ludzasnovads.lv vai iesniegt personīgi skolas lietvedei Ludzas Mūzikas pamatskolā, Ludzā, Stacijas ielā 45, Ludzā.

Tālrunis: +37129488376

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, informējam, ka: 1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atklātā konkursa norisi; 2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +371 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.