Vakance Izglītība Noderīgi
foto

Ludzas Mūzikas pamatskola aicina darbā sākumskolas skolotāju sākot ar 2023. gada 1. septembri.

Prasības izglītībai: MK 11.09.2018. noteikumiem Nr. 569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību" atbilstoša izglītība.

Prasības kandidātiem:

• ​augstākā pedagoģiskā izglītība un atbilstoša kvalifikācija;
  • prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem;
  • mācību un audzināšanas darba satura un mācību priekšmeta metodikas pārzināšana;
  • augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasme;
  • prasme veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem.

Galvenie pienākumi:

• plānot, organizēt un īstenot pedagoģisko darbu atbilstoši izglītības iestādē izvirzītajiem mērķiem;
  • vadīt mācību stundas, izvēloties interaktīvas mācību metodes, atbilstoši konkrētajam vecuma posmam un mācību programmai;
  • sniegt skolēniem atgriezenisko saiti un vērtējumu par paveikto;
  • ievērot izglītības iestādes noteikto darba kārtību un citus saistošos normatīvos aktus un ētikas normas.

Piedāvājam:

• darbu uz nenoteiktu laiku, pilna likme;
  • darba algu pēc MK noteikumiem Nr.455 "Pedagogu darba samaksas noteikumi", sākot no 1224 EUR.

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Sākumskolas pedagoga amata vakancei”:

Kontaktinformācija

E-pasts: muzika@ludzasnovads.lv
Tālrunis uzziņām: +37129488376

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701.