Lai iedzīvotājiem būtu ērtāk izmantot savienotos "autobuss–vilciens" vai "autobuss–autobuss" reisus un tādējādi ātrāk nokļūt vajadzīgajā galapunktā, no šī gada 1. jūlija divos reģionālo autobusu maršrutos Ludzas novadā tiks ieviestas nelielas izmaiņas.
Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6552 Ludza–Zilupe–Konecpole–Ludza pusdienlaika reiss no Ludzas turpmāk būs nepilnu stundu vēlāk - plkst. 13.20 (iepriekš – plkst. 12.35), kā arī autobuss brauks katru dienu. Līdz ar to iedzīvotāji Zilupē varēs pārsēsties no vilciena Rīga–Rēzekne–Zilupe (pienākšanas laiks - plkst. 13.59) uz reģionālās nozīmes maršruta nr. 6552 Ludza–Zilupe–Konecpole–Ludza reisu, kam pienākšanas laiks Zilupē turpmāk būs plkst. 14.06 (iepriekš – plkst. 13.21).
Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6577 Ludza–Goliševa–Kārsava–Ludza autobuss, darba dienās plkst. 5.50 izbraucot no Ludzas, Kārsavas autoostā iebrauks plkst. 6.47 (iepriekš - plkst. 6.59), savukārt atpakaļ Ludzas autoostā būs plkst. 7.30 (iepriekš - plkst. 7.43). Iedzīvotāji Kārsavā varēs pārsēsties no reģionālās nozīmes maršruta nr. 6577 Ludza–Goliševa–Kārsava–Ludza rīta reisa (pienākšanas laiks Kārsavā - plkst. 6.59) uz reģionālās nozīmes maršruta nr. 7464 Kārsava–Rēzekne reisu, kas no Kārsavas izbrauc plkst. 6.50.
Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina AS “Rēzeknes autobusu parks”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.
Par valsts SIA Autotransporta direkcija
Saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 5.panta piektajā daļā noteikto, ATD kompetencē ir izstrādāt, pārzināt un plānot maršrutu tīkla reģionālās nozīmes maršrutus, nodrošināt sabiedriskajam transportam no valsts budžeta iedalīto finanšu līdzekļu administrēšanu un piešķiršanu Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un organizēt sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālās nozīmes maršrutos.