Kultūra
foto

Ludzas novada Kultūras centrs sadarbībā ar Mežvidu kultūras namu aicina visus interesentus piedalīties un apmeklēt aizraujošo mūsdienu deju grupu festivālu "Nāc, dejosim!", kas notiks 2024. gada 13. jūlijā plkst. 15.00 Mežvidu kultūras namā.

Festivāls, kura mērķis ir rosināt deju grupu radošumu, uzlabot uzstāšanās prasmes, veicināt sadarbību un iepazīstināt sabiedrību ar mūsdienu deju žanriem, tiek organizēts jau trešo reizi. Koncerta laikā katra deju grupa izpildīs divas brīvas izvēles dejas.

Lai piedalītos festivālā, deju grupām ir jāiesniedz pieteikuma anketa līdz 2024. gada 1. jūlijam. Anketa jānosūta elektroniski Ludzas novada Kultūras centra kultūras metodiķei Karīnai Demko-Senkānei uz e-pasta adresi: karina.demko-senkane@ludzasnovads.lv

Dalībnieku personas datu aizsardzības noteikumi

Dalībnieki var tikt fotografēti vai filmēti, un fotogrāfijas un audiovizuālais materiāls var tikt publiskots ar mērķi popularizēt viņu radošās un mākslinieciskās aktivitātes un atspoguļot to norises sabiedrības interesēs un kultūrvēsturisko liecību saglabāšanā.