Vakance
attēls

Ludzas novada pansionāts "Mūsmājas" aicina darbā sociālo aprūpētāju (kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 3412 01).

Galvenie pienākumi:

  • Palīdzēt klientam apmierināt pamatvajadzības atbilstoši klienta pašaprūpes spējām;
  • Nodrošināt atkarīga un sociāli nespējīga klienta pamatvajadzību apmierināšanu individuālajā līmenī;
  • Palīdzēt klientam atgūt vai apgūt tādas pašaprūpes iemaņas (apģērbties, iztīrīt zobus, nomazgāties, paēst, saklāt gultu utt.);
  • Palīdzēt klientam uzlabot esošās un apgūt jaunas sociālās prasmes;
  • Veikt klienta sociālo aprūpi. Atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām noteikt sociālās aprūpes veidu, organizēt pakalpojumu sniegšanu.

Prasības pretendentam:

  • Sociālā aprūpētāja 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas atbilst ceturtajam profesionālās kvalifikācijas līmenim;
  • Pieredze sociālās aprūpes jomā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt pastāvīgi un komandā.
  • Latviešu valodas zināšanas augstākajā pakāpē.

Piedāvājam:

  • 1 amata vieta uz pilnu slodzi, mēnešalga (bruto) 682,00 EUR;
  • Līgums uz nenoteiktu laiku.

Darba vietas adrese:

Pansionāts “Mūsmājas” – Liepu iela 2, Malnava, Malnavas pagasts, Ludzas novads, LV-5750

Pieteikšanās termiņš – līdz 2023. gada 12. maijam

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi musmajas@ludzasnovads.lv ar norādi “Pieteikums pansionāta “Mūsmājas” sociālā aprūpētāja amatam” pieteikums amata vakancei. Tālrunis uzziņām: +371 26319659.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Ludzas novada pansionāts “Mūsmājas” aicina darbā sociālo rehabilitētāju (kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 3412 02).

  • izstrādāt un realizēt individuālos sociālās rehabilitācijas plānus klientiem sadarbībā ar citiem speciālistiem;
  • attīstīt un uzlabot klientu pašaprūpes, higiēnas, ētikas normas;
  • mācīt klientiem prasmi orientēties savā sociālajā vidē;
  • mācīt klientiem prasmi identificēt vajadzības, izvirzīt mērķus un plānot darbības tā sasniegšanai;
  • iesaistīt un veicināt klientu līdzdalību brīvā laika pavadīšana, saskaņā ar pasākumu un nodarbību plānu
  • iesaistīt un veicināt klientu līdzdalību izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu - kino, koncertu, pārgājienu, ekskursiju, sporta dienu, sporta nodarbību - veselību veicinošu un dažādu citu pasākumu apmeklēšanā un organizēšanā u.c.

  • sociālā rehabilitētāja 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas  atbilst ceturtajam profesionālās kvalifikācijas līmenim;
  • pieredze sociālās aprūpes jomā;
  • spēja strādāt komandā un atbildības sajūta;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • latviešu valodas zināšanas augstākā pakāpē.

Piedāvājam:

  • Nepilns darba laiks - 0,25 amata likme (10 stundas nedēļā), mēnešalga (bruto) sākot no 170,50 EUR;
  • Līgums uz nenoteiktu laiku.

Pansionāts “Mūsmājas” –  Liepu iela 2, Malnava, Malnavas pagasts, Ludzas novads, LV-5750

Pieteikšanās termiņš – līdz 2023. gada 12.maijam.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi musmajas@ludzasnovads.lv ar norādi “Pieteikums pansionāta “Mūsmājas” sociālā rehabilitētāja amatam” pieteikums amata vakancei. Tālrunis uzziņām: +371 26319659.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.