Vakance
vakance ludzas novadā

Ludzas novada dzimtsarakstu nodaļas speciālista amata vakance (viena amata vienība)

kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 2422 40

Darba slodze – 1 slodze

Atalgojums – 1041 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Amata pildīšanai nepieciešamā sadarbība: darbs prasa mutiskus un rakstiskus kontaktus ar fiziskām un juridiskām personām.

Galvenie amata pienākumi:

• veikt civilstāvokļa aktu reģistrāciju dzimšanas un nāves gadījumos;
  • pieņemt iesniegumus laulības reģistrācijai;
  • veikt nepieciešamās un normatīvajos aktos noteiktās izmaiņas civilstāvokļa aktu reģistros;
  • pieņemt un reģistrēt paternitātes atzīšanas iesniegumus;
  • reģistrēt saņemto un izsūtāmo korespondenci, sagatavot pasta sūtījumus;
  • pieņemt un reģistrēt personu iesniegumus un izsniegt atkārtotas apliecības un izziņas;
  • veikt iepriekšējos gados sastādīto reģistru datorizētu apstrādi;
  • veikt alfabētisko sarakstu sastādīšanu, piedalīties arhīva fondu katalogu izveidē un aizpildīšanā, rūpēties par grāmatu uzskaiti un glabāšanu.

Pretendentam izvirzītās prasības.

1. Izglītība – augstākā atbilstoši nodaļas darba specifikai, vēlams – arhīvzinībās vai tiesību zinātnēs. Par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība tiesību zinātnēs.
  2. Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa 2. pakāpei (C2). Vēlamas latgaļu valodas zināšanas (darbs ar 1920.-1930.g.sastādītiem dokumentiem). Svešvalodu zināšanas.
  3. Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  4. Labas komunikācijas prasmes, pieklājība, orientācija uz klientu, spēja strādāt sarežģītās situācijās un tās risināt. Spēja strādāt komandā.
  5. Prasmes darbā ar biroja tehnisko aprīkojumu, kā arī specializētajām programmām.
  6. Publiskās uzstāšanās prasmes.

Pieteikšanās termiņš – līdz 2023. gada 3.martam.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi dzimt@ludzasnovads.lv ar norādi PIETEIKUMS AMATA VAKANCEI.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Tālrunis uzziņām +371 65707418.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +371 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv