Vakance
foto

Ludzas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Mežvidu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja/as amatu.

Prasības pretendentiem (-ēm):

Amata veikšanai nepieciešamā izglītība un prasmes:

• augstākā pedagoģiskā izglītība  ;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • vismaz 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, psiholoģiskā noturība stresa situācijā;
  • prasmes darbā ar datoru;
  • zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā;
  • zināšanas jaunā izglītības satura un attīstības jautājumos;

Konkursā nevar piedalīties personas, uz kurām attiecas likumos noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu.

Mēneša atalgojums (bruto) ar 01.09.2023. - 1360,00 euro par likmi.

Pretendentiem (-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināli jāņem līdzi uz interviju) un papildizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • vīzija par izglītības iestādes attīstības virzieniem;
  • dzīves un darba apraksts (CV).

Pieteikumu var sūtīt pa pastu, adrese: Ludzas novada pašvaldība, Raiņa iela 16, Ludza, LV-5701 vai iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Ludzas novada Izglītības pārvaldē, Ludzā, Raiņa ielā 16- 214 ( 2.st.) sekretārei, līdz 2023. gada 31. jūlijam plkst. 16.00, uz aploksnes jābūt norādei "Konkursam uz Mežvidu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja/as amatu".

Tālrunis uzziņām: +37129230090

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701.