Vakance
Ludzas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz vakanto Nekustamā īpašuma pārvaldības nodaļas Ceļu būvtehniķa amatu (uz noteiktu laiku)

Ceļu būvtehniķis –  profesijas klasifikatora kods 3112 16 amatalga – 900,00 EUR.

Pretendentam izvirzītās prasības:

Augstākā izglītība inženierzinātnēs vai ekonomikas/ grāmatvedības jomā vai citā darba pienākumiem atbilstošā specialitātē;Vismaz vienas svešvalodas zināšanas (angļu vai krievu val.);Prasme strādāt ar datoru (pamatzināšanas MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, interneta pārlūkprogrammām);B kategorijas vadītāja apliecība;Prasme noformēt dokumentāciju atbilstoši lietvedības normatīvo aktu prasībām;Precizitāte un augsta atbildības sajūta;Spēja prezentēt un aizstāvēt viedokli;Spēja elastīgi pielāgoties ārējās vides prasībām, ātri reaģēt dažādās situācijās, novērst un risināt konfliktsituācijas.

Amata pienākumi:

Ø Sastādīt autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu tāmes, darbu apjomus; sniegt nepieciešamos datus Iepirkumu vajadzībām;

Ø Sniegt informāciju novada pašvaldības vadībai par tekošajā budžeta gadā nepieciešamajiem autoceļu un inženierkomunikāciju rekonstrukciju būvdarbiem;

Ø Konsultēt pagastu un pilsētu pārvaldniekus par jautājumiem saistītiem ar ceļu tehnisko stāvokli, ikdienas uzturēšanu;

Ø Kopā ar pagastu/pilsētu pārvaldniekiem un inženierkomunikāciju piesaistes galveno speciālistu apsekot ceļu posmus pēc nepieciešamības, izsaukuma, iesnieguma vai vadības rīkojuma.

Ø Sagatavot un iesniegt priekšlikumus novada pašvaldības vadībai par autoceļu atjaunošanas, uzturēšanas jautājumiem savas kompetences ietvaros;

Ø Savas kompetences ietvaros piedalīties novada autoceļu, ielu atjaunošanas dokumentu izstrādē;

Ø Piedalīties autoceļu pārbūves projektu tehniskajos darbos, uzraugot darbus, palīdzot Projektu vadītājiem, pagastu/pilsētu pārvaldniekiem veikt uzraudzību, darbu kontroli;

Ø Veikt regulāru ielu un ceļu apsekošanu garantijas periodā pēc to nodošanas ekspluatācijā, informēt projektu vadītājus par konstatētajām izmaiņām.

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

motivēta pieteikuma vēstule,dzīvesgājuma apraksts (CV),izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas,valsts valodas prasmes apliecinošs dokuments (ja nepieciešams).

Uz pārrunām tiks aicināti tie pretendenti, kas atbildīs amata konkursa prasībām.

Iesniedzot pieteikumu un tam pievienotos dokumentus, pretendents apliecina, ka piekritis konkursa noteikumiem.

Iesniedz personīgi Ludzas novada Ludzas pilsētas VPVKAC (Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā) (1. stāvā) Raiņa ielā 16, Ludzā vai nosūtot elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresipasts@ludzasnovads.lv ar norādi “Pieteikums uz Ludzas novada pašvaldības Ceļa būvtehniķa amatu” līdz 2022. gada 29. jūlijam plkst. 15.00.

Tālr. uzziņām: +371 65707135; + 371 26869560.