Projektu aktualitātes Pašvaldība
foto

Pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu” ietvaros Ludzas novada pašvaldības centrālajā laukumā uzstādīts un kādu brīdi jau darbojas LED ekrāns, kas turpmāk ikvienu garāmgājēju un pilsētas viesi informēs par novada aktualitātēm.

Līdzšinējais LED ekrāns, kas atradās pašvaldības centrālajā laukumā, savu laiku bija nokalpojis un nedarbojās, līdz ar to neradīja estētiski pievilcīgu vidi un nespēja nodrošināt savu funkciju izpildi. Ar iegādātā LED ekrāna starpniecību tiks atspoguļota dažāda informācija (primārais mērķis – reklamēšana un informatīvās telpas nodrošināšana vietējiem iedzīvotājiem, tūristiem un pilsētas viesiem). Iegādātais LED ekrāns palielinās arī vietas potenciālu un pievilcību un varēs kļūt par priekšnosacījumu jaunu integrētu tūrisma, kultūras un citu pakalpojumu piedāvājumam.

LED ekrāns darbojas diennakts režīmā, tajā ir pieejama informācija par kultūras un izklaides pasākumiem novada teritorijā, kā arī turpmāk būs pieejama informācija par tūrisma un vietējās uzņēmējdarbības piedāvājumu.

Piegādes un uzstādīšanas darbus veica SIA “ProVision Baltic”. Kopējās LED ekrāna piegādes un uzstādīšanas izmaksas - 31 290,60 EUR (programmas līdzfinansējums 28 161,54 EUR, valsts budžeta līdzfinansējums 1564,53 EUR, Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējums 1564,53 EUR).