Vakance
attēls

Vakances amats: Kārsavas pilsētas bibliotēka - bibliotekārs | Kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 3433 01

Darba pienākumi:

  • Veikt lasītāju apkalpošanas darbu, izmantojot automatizēto Bibliotēku informācijas sistēmu ALISE;
  • Piedalīties bibliotēkas auditorijai paredzēto aktivitāšu organizēšanā, plānot pasākumus, izstādes un to norisi, veikt noformēšanas darbu;
  • Apmācīt bibliotēkas lietotājus pakalpojumu izmantošanā;
  • Veikt bibliotēkas krājumu sistematizēšanu un kārtošanu.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā, vidējā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • Vēlama pieredze bibliotēku darbā un darbā ar Bibliotēku informācijas sistēmu (BIS) ALISE;
  • Prasme organizēt, strādāt komandā, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, prasme uzstāties publikas priekšā;
  • Plašas literatūras zināšanas;
  • Teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • Iniciatīva, radošums un patstāvīga pieeja darbam, vēlme pašizglītoties;
  • Valsts valodas zināšanas Ministru kabineta noteiktajā līmenī.

Piedāvājam:

  • Nepilns darba laiks - 0,75  amata likme (30 stundas nedēļā), mēnešalga (bruto) 611,25 EUR;
  • Līgums uz nenoteiktu laiku.

Darba vietas adrese:

  • Kārsavas pilsētas bibliotēka - Vienības iela 49c, Kārsava, Ludzas novads, LV 5717.

Jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Motivēta pieteikuma vēstule;
  • Īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • Izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • Valsts valodas prasmes dokuments (ja nepieciešams).

Pieteikšanās termiņš:  līdz 2023. gada 15. maijam, plkst. 16.00

Dokumentus ar norādi “Pieteikums Kārsavas pilsētas bibliotēkas bibliotekāra amatam” jāiesniedz:

Kārsavas pilsētas pārvaldes sekretārei, Vienības iela 53, Kārsava, Ludzas novads, LV 5717 vai elektroniski uz e-pastu: karsava@ludzasnovads.lv.

Tālrunis uzziņām: +37129322477

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701., tālrunis: 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.