Vakance
Ludzas novada Salnavas pagasta pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju

Vakances amats:

Salnavas pagasta bibliotēkas vadītāja

Darba pienākumi:

Plānot, organizēt bibliotēkas darbu, saskaņā ar bibliotēkas nolikumu, amata aprakstu un citiem saistošajiem normatīvajiem dokumentiem.

Prasības kandidātam:

Augstākā izglītība (vēlama profesionālajā jomā, humanitārajās vai sociālajās zinātnēs);Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā darba pieredze bibliotēkā;Radoša personība ar organizatoriskām dotībām un prasmi uzstāties publikas priekšā;Plašas literatūras zināšanas;Teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;Labas komunikācijas prasmes darbā bibliotēkas lietotājiem un iedzīvotājiem;Iniciatīva, radošums un patstāvīga pieeja darbam;Augsta pašmotivācija, atbildība un organizētība;Vēlme pašizglītoties;Valsts valodas prasmes augtākajā līmenī.

Darba alga:

Šobrīd 0,75 slodze (30 stundas nedēļā) 577.50 EUR, pirms nodokļu nomaksas.

Darba vietas adrese:

Salnava, Salnavas pag., Ludzas novads novads, LV-5725

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

motivēta pieteikuma vēstule,īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;valsts valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Uzziņām: mob.t. 26126901

CV gaidām:

personīgi iesniedzot Salnavas pagasta pārvaldē līdz 27.06.2022 plkst 15.00, vai sūtot

uz e-pastu: salnava@ludzasnovads.lv līdz 27.06.2022. plkst. 17:00