Projektu aktualitātes

Šodien, 7.decembrī, Ludzas pilsētas ģimnāzijā – svētki. Ir pabeigti pārbūves darbi Ludzas pilsētas ģimnāzijas pirmā korpusa ēkā. Skolas diena sākās ar pateicības vārdiem, garīgo tēvu doto svētību un svinīgu lentītes pārgriešanu.

 

Projekta “Ludzas vispārējās izglītības iestāžu mācību vides modernizācija” ietvaros veikti pārbūves darbi LPĢ pirmā korpusa ēkā, labiekārtotas mācību telpas un uzstādītas interaktīvās mācību sistēmas. Katrā klasē uzstādīta arī skaņas pastiprināšanas sistēma, lai visā telpā vienmērīgi būtu dzirdams pedagoga stāstījums. Būtisku pārbūvi piedzīvoja ģimnāzijas bibliotēka, kas pārveidota par modernu multifunkcionālu centru.

 

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs apsveica visu lielo skolas saimi, pateicās būvniekiem, visiem iesaistītajiem speciālistiem, pedagogiem un pašvaldības darbiniekiem. Priekšēdētājs atgādināja, ka pārbūves darbi pabeigti, tomēr projekta aktivitātes vēl turpinās. Pēc projekta īstenošanas Ludzas pilsētas ģimnāzija kļūs par vienu no modernākajām mācību iestādēm Latgalē.

 

LPĢ Skolas gariņš, bērni, jaunieši un pegagogi ar lielu prieku un interesi devās izzināt ierastās un tai pat laikā jaunās mācību telpas.

ludzas gimnazija

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

 

 

pilsdrupas_lv_id_eu_logo_ansamblis_eraf_rgb-1.jpg