Uzņēmējdarbība Projektu aktualitātes
foto

Ludzas novada pašvaldība ir saņēmusi Valkas novada pašvaldības uzaicinājumu piedalīties un gūt iedvesmu radošās divu dienu meistarklasēs, kuru laikā būs iespēja gan paviesoties dizaina darbnīcā “Rotu dārzs”, gan iemēģināt roku cepumu glazēšanas, mājas desu pagatavošanas meistarklasēs. Būs iespēja ielūkoties arī jāšanas nodarbību aizkulisēs, kā arī piedalīties pirtslietu darbnīcā. Meistarklases notiks no 3. līdz 4. oktobrim.

Tādēļ aicinām novada amatniekus, mājražotājus, mazos un topošos uzņēmējus pieteikties! Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 29. septembrim, rakstot uz e-pastu - laima.poikane@ludzasnovads.lv vai zvanot pa mob.tel. +37126182218.

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit:

Pasākuma programma un laiki var tikt precizēti.

Meistarklases tiek organizētas projekta "No Hobija uz Biznesu", LVIII-055 ietvaros. Transportu uz meistarklasēm, kā arī naktsmītnes Valkas novadā nodrošinās Ludzas novada pašvaldība, izdevumi par to tiks segti no projekta līdzekļiem. Dalības maksas, kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas dalībniekiem nodrošinās Valkas novada pašvaldība.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar pasākuma organizatori – Gunta, tālrunis +37126463408.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Valkas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.