Nekustamā īpašuma paziņojumi
Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas iespējas

Apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli un maksas pakalpojumus ir iespējams:

Kādā no Ludzas novada pašvaldības, reģistrācijas Nr. 90000017453, banku kontiem:

• LV09PARX0002240270024, AS “CITADELE BANKA”, kods PARXLV22;
  • LV19UNLA0050023162654, AS “SEB BANKA”, kods UNLALV2X;
  • LV17HABA0551022164211, AS “SWEDBANK”, kods HABALV22.
  • veikalu tīklā “Maxima” un VAS „Latvijas pasts” nodaļās visā Latvijā.

Veicot maksājumus bankās vai internetbankā, nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma mērķī precīzi jānorāda maksāšanas paziņojuma numurs vai nodokļa maksātāja personīgā konta numuri par zemi un par ēkām, par kuru tiek veikts maksājums. Gadījumā, ja nodokļa samaksa tiek veikta par citu personu, obligāti jānorāda tās personas vārdu, uzvārdu vai īpašuma adresi un kadastra numuru.

Veicot maksas pakalpojumu apmaksu bankās vai internetbankās, rēķinā precīzi jānorāda maksas pakalpojuma rēķina numurs. Gadījumā, ja rēķina samaksa tiek veikta par citu personu, obligāti jānorāda tās personas vārdu, uzvārdu un rēķina numuru.

Veicot nekustamā īpašuma nodokļa vai maksas pakalpojumu rēķinu samaksu veikalu tīklā “Maxima” un VAS „Latvijas pasts” nodaļās visā Latvijā, kasierim jāuzrāda maksāšanas paziņojums par nekustamā īpašuma nodokli vai maksas pakalpojuma rēķins.

Nekustamā īpašuma nodokli iespējams apmaksāt arī Ludzas novada pagastu pārvalžu kasēs un Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Ludzā, Kārsavā, Zilupē vai Blontos darbdienās darba laikā.