Sports
Noslēdzies Ludzas novada volejbola turnīrs

9. aprīlī Ciblas pagasta sporta kompleksā Felicianovā notika Ludzas novada volejbola turnīrs. Kopumā pieteicās 6 komandas – “Aiz dzelzceļa” no Kārsavas, “Pušmucova”, “Ludza”, “Ludza 2”, “Zilupe”, un “Spāks” no Rēzeknes novada. Katrā komandā tika iekļauts dalībnieks vecuma grupā 50+ un 1 sieviete. Pēc nejaušības principa tika izlozēts, kurā apakšgrupā komanda spēlēs, izspēlējot pēc apļa sistēmas. 

Spēlē par 6. vietu savā starpā cīnījās komandas “Ludza 2” : “Pušmucova”, spēles rezultāts 2:0.  3. vietu savstarpējā spēlē noskaidroja komandas “Zilupe” : “Ludza”, spēles rezultāts 0:2. Finālā tikās Rēzeknes novada komanda “Spāks” : Kārsavas komanda “Aiz dzelzceļa”, spēles rezultāts 0:2.

Jāatzīmē, ka abas komandas līdz finālam nonāca nezaudējot nevienu setu, demonstrējot izcilu sniegumu. Tā bija lieliska fināla spēle, ar spraigām emocijām!

Komandu vietu sadalījums:

6. vieta – “Pušmucova”, labākais spēlētājs – Ivo Ruško;
5. vieta – “Ludza 2”, labākais spēlētājs – Deniss Zinovjevs;
4. vieta – “Zilupe”, labākā spēlētāja – Ērika Boļseviča;
3. vieta – “Ludza”, labākā spēlētāja – Jeļizaveta Puzāne;
2. vieta – “Spāks”, labākā spēlētāja – Diāna Vasiļjeva
1. vieta – “Aiz dzelzceļa”, labākais spēlētājs – Kristiāns Augstkalns.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos un kvalitatīvu spēles norisi, tiesnešiem, kuri palīdzēja tiesāšanā un līdzjutējiem par patīkamo atmosfēru visu spēļu laikā. Uz tikšanos nākamajos turnīros un sacensībās!

Informāciju sagatavoja
Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe