Sports

No 29. līdz 30. martam Dānijā, Kopenhāgenā aizvadīts džudo turnīrs "Copenhagen Open 2024", kurā piedalījās arī Rīgas džudo klubs "Sensei", kura sastāvā startēja arī biedrības "Cīņas klubs LUDZA" džudists (treneris - Vjačeslavs Puļčs). Mūsu novadnieks Pavels Rasimenoks turnīrā izcīnīja godalgoto 3. vietu svara kategorijā - 38kg U15 Z. 

Turnīrā sacentās džudisti no Vācijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Farēru salām, Polijas, Ukrainas, Dānijas, Īslandes, Nīderlandes, Lielbritānijas, Somijas, Kanādas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Šveices un Latvijas.

Jaunietis Pavels Rasimenoks guva uzvaru cīņā pret jaunieti Edmundu Fjallsbaku no Farēru salām. Tāpat veiksmīgi aizvadītas cīņas pret Liamu Spruitu no Dānijas, Thijmenu Kasteelu un Nielu Kapteijnu no Nīderlandes. Gūts arī zaudējums pret jaunieti no Nīderlandes - Nielu Kapteijnu. 

Apsveicam ar lielisku sasniegumu! Veiksmi nākamajos džudo turnīros!


Biedrības “Cīņas klubs LUDZA” treniņi notiek Ludzas 2. vidusskolas Sporta hallē. Džudo māca bērniem svarīgām sociālajām prasmēm, piemēram, cieņu pret partneriem, disciplīnu, paškontroli. Viņi arī apgūst spēju strādāt komandā un komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.