Sabiedrība
Ilustratīvs attēls

Jūnijā VSAA klientus pēc iepriekšēja pieraksta VSAA speciālists Ludzā apkalpos šādos datumos - 13.06.2023. un 27.06.2023.

Pierakstīties uz klātienes pieņemšanu pie VSAA speciālista Ludzā (Ludzas pilsētas VPVKAC, Raiņa iela 16, Ludzā, Ludzas novadā) vai Rēzeknē (VSAA klientu apkalpošanas centrs, Viļānu ielā 8, Rēzekne) var zvanot uz tālruni +37164607352 vai rakstot: rezekne@vsaa.gov.lv.

Pie VSAA speciālista var saņemt konsultāciju par VSAA pakalpojumiem un nokārtot to pakalpojumu pieprasīšanu, kuriem bez iesnieguma vajag uzrādīt arī tiesības pamatojošu dokumentu orģinālus, tas ir:

  1. atlīdzības par ārstēšanās un rehabilitācijas izdevumiem nelaimes gadījuma darbā vai arodslimības dēļ piešķiršana (maksājumu dokumenti, čeki u.tml.);
  2. dokumentu iesniegšana personas darba stāža līdz 1996.gadam pierādīšanai;
  3. izdienas pensijas piešķiršana;
  4. kaitējuma atlīdzības piešķiršana;
  5. pensionāra apliecības saņemšana;
  6. valsts atbalsts ar celiakiju slimiem bērniem;
  7. valsts sociālais pabalsts personai ar invaliditāti, kas piedalījās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā vai viņa ģimenes loceklim;
  8.  bezdarbnieku pabalsta, invaliditātes pensijas un vecuma pensijas pieprasīšana, ja papildus jāiesniedz apdrošināšanas stāžu apliecinoši dokumenti.

Jau iepriekš ziņojām, ka no 2023. gada 27. aprīļa darbu pārtrauca Valsts sociālās apdrošināšanas apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Ludzas klientu apkalpošanas centrs.

Turpmāk jautājumos par VSAA pabalstiem, pensijām vai atlīdzībām klientus klātienē apkalpos Valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) speciālisti Ludzā, Raiņa ielā 16, kā arī Kārsavā, Vienības ielā 53; Zilupē, Raiņa ielā 13 un Blontu pagasta Domes namā.

VSAA speciālists Ludzas pilsētas VPVKAC telpās pieņem klientus pēc iepriekšēja pieraksta divas reizes mēnesī.