Apbalvojumi Atzinības raksts Kultūra

Šī gada izskaņā, 25. decembrī Ludzas kultūras namā sirsnīgā svētku gaisotnē norisinājās Sarmītes Stapules autorkoncerts - deju uzvedums "Dāvana sniegā". Sveicot Ludzas novada deju kolektīvu virsvadītāju jubilejā, Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs pasniedza Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstu Sarmītei Stapulei par nozīmīgu un nesavtīgu ieguldījumu kultūrvides attīstībā, dejas un horeogrāfijas mākslā.

Deju uzvedums "Dāvana sniegā" bija kā pasaka, kas tika izstāstīta caur deju, un tās varoņi bija Ludzas Mūzikas pamatskolas deju kolektīvs "Atvasītes" 3.-4. klase, Ludzas novada Bērnu un jauniešu deju kolektīvi "Žeperi", Ludzas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Reizē" un senioru deju kolektīvs "Atvasara".

Deju uzvedums