Veselība Sabiedrības līdzdalība Sports
Pasākuma afiša

No 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 29. februārim Sabiedrības Integrācijas fonds aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties vēl nebijušā veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”! Digitālā lietotnē tiks fiksēti katras pašvaldības iedzīvotāju noietie soļi, un izaicinājuma beigās tiks noskaidrots, kura ir kustīgākā pašvaldība Latvijā.

Izaicinājuma mērķis ir motivēt Latvijas iedzīvotājus veselīga dzīvesveida atbalstīšanā, kopīgi “iekustinot” Latviju, kā arī veidot ikviena iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savai pašvaldībai. Soļu skaitīšana sāksies 23. decembrī, taču pieteikties izaicinājumam un izvēlēties savu pašvaldību iespējams jau tagad - https://ej.uz/miljonisolulatvijai.

Lai piedalītos izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”:

• lejupielādē lietotni Walk15;
  • izvēlies konkrētu pašvaldību, kurā tiks fiksēti tavi soļi;
  • staigā, soļo, tipini un aicini apkārtējos iesaistīties staigāšanas izaicinājumā!

“Miljoni soļu Latvijai” izaicinājums darbosies virtuāli, mudinot dalībniekus – ikvienu Latvijas iedzīvotāju – reģistrēties digitālajā lietotnē WALK15 un izvēlēties konkrētu pašvaldību, lai fiksētu pastaigās, skrējienos un kustībā sakrātos soļus. Lietotne fiksēs soļus, izaicinājuma beigās automātiski nosakot kustīgāko Latvijas pašvaldību. Vairāk informācijas par to, kā tiek skaitīti tavi soļi izaicinājuma laikā, lasi šeit!

Kopā katrs solis ir svarīgs!