Pieaugušo izglītība

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekts
„Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā”
Nr. 101051304- NCLV - ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA

Programmā iekļautās tēmas:

• Mans budžets – Kā tu plāno savu budžetu? Kādi ir tavi mērķi šogad, nākošgad un pēc gadiem? Vai tu zini, kā saplānot ceļojumu, lai tā nepaliek tikai par ieceri?
  • Ienākumi un izdevumi, kā tos pārvaldīt ikdienā – Ko tu dari, lai nauda nepārvalda pār tevi, bet tu pārvaldi par savu naudu?
  • Uzkrājumi un to veidi – Krājobligācijas, krājkonts, uzkrājumi un nodokļu atvieglojumi. Kur izdevīgāk veidot uzkrājumu, lai nopelnītu un nezaudētu ieguldītos naudas līdzekļus?
  • Mans “drošības spilvens” – Kā esi parūpējies par savu un tuvinieku drošību no neparedzētām, neplānotām situācijām?
  • Mana pensija – Kurš pārvalda manu pensiju līmeni? Kur es varu redzēt, kāds ir uzkrātais kapitāls par manu pensijas 2. līmeni? Kam tu esi novēlējis savu pensijas 2.līmeņa uzkrājumu?
  • Apdrošināšana. Pasargā to, kas tev svarīgs – Apdrošini to, kam nevari uzkrāt! Pasargā to, kas tev svarīgs!

Nodarbības notiks Pušmucovas KN no plkst. 13.00 līdz 16.00.

18. martā

19. martā

20. martā

25. martā

26. martā

27. martā

2. aprīlī

Pieteikšanās līdz 15. martam:

• Klātienē: Ludzas novada Izglītības pārvaldē, Raiņa ielā 16, 212./214.kab.
  • Zvanot uz kādu no tālruņiem:
    • +37126439768 (pieaugušo izglītības metodiķe Sarmīte Leščinska)
    • +37126120900 (skolotāja Elvīra Rimicāne)