Vakance
foto

Pildas pamatskola aicina darbā speciālo pedagogu

Galvenie amata pienākumi:

  • Īstenot speciālās pamatizglītības izglītības programmas;
  • Nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti;
  • Veikt individuālo darbu ar speciālo programmu izglītojamajiem, lai veicinātu viņu vispusīgu attīstību, veidotu nepieciešamās prasmes un iemaņas, risinātu adaptācijas problēmas;
  • Sadarboties ar izglītojamo vecākiem, atbalstu personālu, informēt viņus par bērnu panākumiem un problēmām, kopīgi meklēt risinājumus;
  • Veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti un sava darba pašanalīzi.

Prasības pretendentam:

  • izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, ievērot termiņus;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • datorprasmes;
  • augsta stresa noturība;
  • iepriekšēja darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 240 EUR (8 stundas);
  • piemaksu par papildus  pienākumu veikšanu.

Pieteikuma dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2024. gada 9. janvārim.

Savu pieteikumu sūtīt uz e-pastu pilda.skola@ludzasnovads.lv  ar norādi “ Pildas pamatskola” speciālā pedagoga vakancei”.

Uz darba interviju tiks aicināti atbilstošākie kandidāti.

Kontaktinformācija: direktors Jurijs Zeļčs, +37129479856, e-pasts: pilda.skola@ludzasnovads.lv

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701.