Lielā latgaļu tirgus satiksmes ierobežojumu karte
Attēlā: Lielā latgaļu tirgus satiksmes ierobežojumu karte. Zilā krāsā ir iekrāsota Lielā latgaļu tirgus norises teritorija, savukārt ar bultiņām ir norādītas automašīnu novietošanas iespējas gar ielu malām. 17.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 15.30 satiksmei būs slēgta Stacijas iela posmā no Raiņa ielas līdz Blaumaņa ielai (Ludzas Mūzikas pamatskolai).

Sestdien, 17.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 15.30 satiksmei būs slēgta Stacijas iela posmā no Raiņa ielas līdz Blaumaņa ielai (Ludzas Mūzikas pamatskolai). Šogad, kamēr Ludzas viduslaiku pilsdrupās vēl norit būvdarbi, Lielais latgaļu tirgus noritēs Ludzas novada pašvaldības laukumā Raiņa ielā 16.

Tirgus norise ietekmēs satiksmi pilsētas centrā, tādēļ aicinām ieskatīties un plānot braukšanas maršrutu laicīgi. Informējam, ka Ludzas Kultūras nama stāvlaukumā ir izvietota cirka telts, tāpēc ir iespējamas grūtības novietot automašīnu tirgus tuvumā.  Ar satiksmes ierobežojumiem un autostāvvietu atrašanās vietām aicinām iepazīties šeit! Kartē zilā krāsā ir iekrāsota Lielā latgaļu tirgus norises teritorija, savukārt ar bultiņām ir norādītas automašīnu novietošanas iespējas gar ielu malām. Kārtību Lielā latgaļu tirgū uzraudzīs Ludzas novada Pašvaldības policija.

Īpaši padomāts arī par mazākajiem Lielā latgaļu tirgus apmeklētājiem - būs izjādes ar poniju un zirdziņu turpat pie laukuma Ludzas pilsētas parkā. Laukumā pie domes darbosies meistardarbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī būs izstāde ar vecticībnieku vēsturisko apģērbu.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Datums 17. jūnijs, 2023
Laiks9.00
Atrašanās vietaLudzas novada pašvaldības laukumā

Lielais latgaļu tirgus Ludzā