Sports
SK Kuorsova šautriņu metējiem panākumi šautriņu mešanas turnīrā Lietuvā

No 16. līdz 18. septembrim Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika 2022. gada Baltijas Kauss šautriņu mešanā. Sacensībās piedalījās 32 kungu un 14 dāmu komandas. Sporta klubu ”Kuorsova” šogad pārstāvēja dāmu komanda – Anita Puncule, Signe Sinkēviča, Diāna Grabčika un Olga Kaņepa. Kluba spēlētāji Marija Ružāne un Laimonis Naglis Baltijas kausā pārstāvēja Latvijas izlasi. Sacensības norisinājās 3 disciplīnās: individuāli, pāros un komandā, kas kopā sasummējot iegūtās vietas arī deva kopējo komandas vērtējumu turnīrā.

Individuāli iegūtās vietas: Anita, Olga – 33.vieta, Signe, Diāna – 17.vieta. Pāros: Anita&Olga un Signe&Diāna – 9.vieta. Komandniekā dāmas izslēgšanas spēlēm nekvalificējās un turnīrā kopvērtējumā ierindojās 10.vietā.

Raženi izdevās nostartēt Marijai un Laimonim izlases sastāvā. Individuāli Marijai 5.vieta, komandniekā 5.vieta, bet pāros ar Irēnu Bauzi izcīnīts čempioņu tituls. Kopvērtējumā Latvijas dāmu izlase – Irēna Bauze, Sandija Andersone, Ieva Brikmane-Buklovska un Marija Ružāne 3.vietā. Laimonis –  individuāli 9.vieta, pāros ar Aigaru Strēli 3.vieta, komandniekā izcīnīts čempionu tituls. Par Baltijas kausa čempioniem kopvērtējumā kungiem kļuva Valters Melderis, Nauris Gleglu, Aigars Strēlis un Laimonis Naglis. Latvijas izlasēm laba iesildīšanās pirms notiekošā Eiropas kausa sacensībām, kuras norisināsies no 28.septembra līdz 1.oktobrim Spānijā.

Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe