Sports

“SKRIEN LATVIJA” startē novadnieki

maratons

23. jūlijā Liepājā notika kārtējais pusmaratona skrējiens skrējienu seriālā “Skrien Latvija 10. sezona”.
Ludzas novadu pārstāvēja vieglatlēti katrs savā vecuma kategorijā:

 • Maruta Guitāne – distance pusmaratons – 7. vieta
 • Andris Vengra – distance pusmaratons – 38. vieta
 • Andris Kozačkovs – distance 10 km – 1. vieta
 • Tatjana Kuzņecova – distance 10 km – 4. vieta savā vecuma grupā, bet kopvērtējumā 5. vieta
 • Imants Kozačkovs – distance 10 km – 18. vieta
 • Rulans Kļaviņš – distance 5 km – 18. vieta 

“SARKAŅKALNA EZERU SKRĒJIENS”

skrējiens

Nedēļu vēlāk, 30. jūlijā, Rēzeknes novada Sarkaņkalnā notika “Sarkaņkalna ezeru skrējiens”, kur mūsu vieglatlēti uzrādīja teicamus rezultātus:

 • Andris Kozačkovs- distance 14 km – 1. vieta
 • Maruta Guitāne – distance 14 km- 2. vieta
 • Tatjana Kuzņecova – distance 14 km, 1. vieta
 • Rita Šteinberga – Šteinbuka distance – 14 km – 3.vieta
 • Andris Vengra – distance 14 km – 3. vieta
 • Ligita Kravale – distance 7 km – 1. vieta 

Apsveicam ar uzrādītajiem rezultātiem, lepojamies un novēlam veiksmi nākošajās sacensībās!

Vairāk foto var aplūkot ŠEIT


DROSMES SKRĒJIENS

drosmes skrejiens

24. jūlijā Pļaviņās notika kārtējais “Drosmes skrējiens”, kurā mūsu novadu pārstāvēja Jānis Ļubka, Oskars Beļevičs, Ralfs Punans, Roberts Zelčs.

Drosmes skrējiena distance sevī ietver dažādu grūtību pārvarēšanu – dažāda lieluma un formas, koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseinu, atkarībā no norises vietas distancē, var būt iekļauti arī grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi. Distances uzdevumi ir smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana. Visgrūtākais, kā puiši paši saka, bija pārvarēt kalnus un tikt galā ar karstumu.

Šoreiz tika izcīnīta 2. vieta, atpaliekot nieka 40 sek. no līderiem. Pašlaik Ludzas novada komanda kopvērtējumā atrodas 2. vietā!

20. augustā notiks noslēdzošais Drosmes skrējiena posms Rīgā, turēsim īkšķus un aicinām visus komandas atbalstītājus nākt un klātienē atbalstīt mūsu komandu! Lai pietiek spēka pēdējā posmā un izdodas noturēt savas pozīcijas!

Vairāk foto var aplūkot ŠEIT  


VELOBRAUCIENS

velo

30. jūlijā SK Latgols sadarbībā ar Ludzas NSS, īstenojot ES projektu, organizēja velobraucienu “Brīvs no atkarībām “. Brauciena dalībnieki uzsāka braucienu no stadiona “Vārpa” un turpināja braucienu maršrutā Ludza – Blonti – Franapole – Ludza.

Katrs dalībnieks saņēma cepurīti ar Ludzas simboliku. Pirmajā atpūtas vietā dalībnieki uzcienājās ar uzkodām un dzērieniem. Dalībnieki piedalījās viktorīnā par atkarībām, par ko tika saņemtas veselīgas balvas. Atpūšoties, velobrauciena dalībnieki devās uz Ludzu, kur Mazā Ludzas ezera krastā tika organizēts pikniks un dalījās ar velobraucienā saņemtajiem pozitīvajiem iespaidiem!

Paldies visiem brauciena dalībniekiem par piedalīšanos un gaidīsim nākošajos pasākumos!

Vairāk foto var aplūkot ŠEIT

Foto: Laura Grišāne


DARTS

darts

No 23.- 24. jūlijam, Bauskā notika Latvijas komandu čempionāta šautriņmešanā 1. un 2. posms, kurā piedalījās SK Kuorsovas komanda “50 + 1”. Divas dienas sieviešu komanda: Marija Ružāne, Anita Puncule, Signe Sinkeviča, Diāna Grabčika un vīriešu komanda: Jānis Kondrāts, Vitolds Karels, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš, izspēlēja divus posmus un cīnījās par piedalīšanos Baltijas kausā.

Sieviešu konkurencē mūsu komanda ierindojās 3. vietā un izcīnīja tiesības piedalīties Baltijas kausā. Vīrieši nekvalificējās Baltijas kausam, kurš notiks Klaipēdā septembrī. Novēlam veiksmīgus startus Klaipēdā!  

Vairāk foto var aplūkot ŠEIT  


FUTBOLS

futbols

Noslēdzies Latvijas Futbola federācijas Ziemeļaustruma reģiona čempionāts U -10, kurā piedalījās Ludzas NSS/Kuorsova1 un Ludzas NSS/ Kuorsova 2 komandas, kuras satikās ar 8 komandām no Gulbenes, Rēzeknes, Līvāniem, Alūksnes, Viļāniem, Balviem .

Ludzas NSS/Kuosova1 (treneris Edvīns Savickis) nospēlēja astoņas spēles, kurās tika gūtas 6 uzvaras, 1 zaudējums un 1 neižšķirts, kas ļāva izcīnīt 2. vietu! Malači!

Labākais komandas spēlētājs: Reinards Caune
Labākais vārtsargs: Kārlis Gendelis.  

futbols 1

Ludzas NSS/ Kuorsova 2 (treneris Mihails Oļipovs ) nospēlēja astoņas spēles, kurās tika izcīnītas 2 uzvaras un 1 neizšķirts un 5 zaudējumi. Komanda ieguva 7. vietu!

Labākais komandas spēlētājs: Armīns Polukejevs

Apsveicam komandas un trenerus ar izcīnītajām uzvarām! Paldies vecākiem par atbalstu!

Anita Puncule,
Ludzas NSS izglītības metodiķe