Sabiedrības līdzdalība Pašvaldība

Aicinām iedzīvotājus uz tikšanos ar Ludzas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas speciālistiem "12 stundas ATTĪSTĪBAI", kas notiks 2023. gada 5. oktobrī, Ludzas Kultūras namā visas dienas garumā, no plkst. 8.00 līdz 20.00. Tā būs abpusēji vērtīga tikšanās novada attīstības labā, ar mērķi veicināt iedzīvotāju iesaisti.

Ikviens Ludzas novada iedzīvotājs vai viesis, kuram rūp Ludzas novada attīstība, tiek aicināts izteikt savu viedokli, priekšlikumus vai ieteikumus. Iedzīvotājiem tiek dota iespēja atnākt uz Ludzas Kultūras namu sev ērtā laikā un kopīgi ar speciālistiem plānot, dalīties ar savām idejām, diskutēt, piedalīties Investīciju plāna izstrādes procesā.

Neesiet kūtri un nestāviet malā! Rūpēsimies par mūsu novada attīstību, izaugsmi un labklājību KOPĀ!

Adrese: Stacijas iela 41, Ludza.

Jautājumu un ierosinājumu gadījumā, lūdzam sazināties rakstot uz e-pastu: attistiba@ludzasnovads.lv