macibas_pieaugusajiem_4.karta_fb-1024x536.jpg
12.jpg

Esi vecāks par 25 gadiem? Strādā? Vēlies stiprināt savu konkurētspēju un pilnveidot profesionālo kompetenci vai varbūt gribi apgūt jaunu profesiju?

Līdz 22. oktobrim vēl ir iespējams pieteikties mācībām Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektā  “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Ludzā uz mācībām aicina Daugavpils Būvniecības tehnikums, mācību centri “Fibra”, “Alfa”, ”Buts”, un “Mācību centrs plus”. Šīs mācību iestādes Ludzā piedāvā realizēt 69 izglītības programmas dažādās nozarēs. Visvairāk programmu – 35, piedāvā mācību centrs  “Alfa”. Jūs varat apgūt 3D printera lietošanu drukas , robotikas, dizaina un tehnoloģiju nozarē, apģērbu konstruēšanu un šūšanu, dārzkopības pamatus , digitālo mārketingu un vēl daudzas citas noderīgas prasmes.

Ja interesējaties par  mazā biznesa organizēšanu, projektu vadīšanu, būvtehniķa, bruģētāja , elektromontiera , metinātāja, loģistikas darbinieka profesijām,  tad jūs gaida   “Mācību centrs plus”.

Mācību centrs “Fibra” mācīs dokumentu un arhīva pārvaldību, grāmatvedības un praktiskā mārketinga pamatus, “Buts”- tūrisma produktu izstrādi, komercdarbības pamatus u.c.

Iepazīties ar visām izglītības iestāžu piedāvātajām mācību programmām   un pieteikties mācībām varat mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.

Apgūstot kādu no profesionālās tālākizglītības programmām, kuru noslēgumā var iegūt profesiju, ir jāmaksā tikai 5% līdzmaksājums, jo 95% sedz ES fondi un valsts. Pārējo izglītības programmu veidos iedzīvotāju līdzfinansējuma apjoms paliek nemainīgi 10%, ES fondu un valsts – 90%.

Laba ziņa tiem, kas jau ir paspējuši mācīties projekta ietvaros –   katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes, neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā.

Ja kādam no ieinteresētajiem strādājošajiem nepieciešams padoms vai konsultācija, piesakoties mācībām, tad varat doties uz Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, Raiņa ielā 16, 214. kabinets, vai   zvanīt pieaugušo izglītības koordinatorei Inesei Romanovai (tālr.+371 65707141 vai +371 29429537).

Informāciju sagatavoja pieaugušo izglītības koordinatore I.Romanova