Ielu tirdzniecība Ludzas novadā
Attēls

Šajā gadā Ludzas vecpilsētas laukums 23. decembrī būs svētku sajūtu, bērnu čalu un dzirkstošas mūzikas piepildīts. Ziemassvētku tirgus ir apvienots ar svētku programmu, dažādām izklaidēm gan lieliem, gan maziem un tas viss noritēs visas dienas garumā. Vēl nebijis notikums Ludzā uz kuru tiek aicināti Ludzas novada ļaudis un ciemiņi no visas Latvijas.

23.decembrī plkst. 12:00 sniegavīri saradīsies no malu malām, lai ar sniegavīru dziesmu atklātu Ziemassvētku tirgus pasākumu (bērnu grupa “Rozīnītes šokolādē”). Ar šo tiks atklāta arī andelēšanās un svinēšana līdz pat plkst. 20:00 vakarā. Pirmā dienas daļa veltīta bērniem, kurā būs gan rotaļdejas, gan Ludzas BJC deju kolektīvi un ķekatniekiem no folkloras kopas “Dziga” un folkloras kopas “Dzeipari”. Salatētis pie eglītes gaidīs bērnus visas dienas garumā un Sniega karaliene ar rūķiem veidos pasākuma atmosfēru. Arī izbraukt kamanās pa Ludzas pilsētas piesnigušajām ielām varēs līdz pat pasākuma noslēgumam.

No plkst. 15:00 līdz 16:00 būs uzņēmēju daļa, kur ar Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja uzrunu aizsāksim iepazīšanos ar tirgotājiem un uzņēmēju prezentācijas. Ja nu kāds būs palaidis garām informāciju par šo pasākumu, tad noteikti gardo ēdienu un silto dzērienu smarža atvilinās uz vecpilsētas laukumu, jo solās būt patiesi gardi- no tikko ceptām piparkūkām līdz štovētiem kāpostiem ar desiņām un zupu. Te būs viss skaistām, siltām un praktiskām dāvanām un svētku galdam.

Savukārt vakara daļā, kad vecpilsētas laukums iemirdzēsies gaismās un uguņos, uz skatuves kāps skanīgākās Ludzas novada balsis un kolektīvi, kā, piemēram, vokālais ansamblis “Konsonanse”, Aija Beitiņa- Resnā, Boriss Ivanovs ar grupu, Sintija Velme, Ludzas Tautas nama pūtēju orķestris un vokālais ansamblis “Iedvesma”. Dzīvās uguns šovs vakarpusē liks iemirdzēties acīm priekā. Tādēļ aicinām lielus un mazus visus kopā ieskandināt Ziemassvētkus Ludzas vecpilsētā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada tūrisma organizatore Inga Zagorska