19.08. plkst. 17.00 Ludzas KN viesosies teātris “Lanžeron” ar lirisko komēdiju “Romāns diviem labiem cilvēkiem”. Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv
Tā ir mīlas komēdija, kuras režisore ir Gaļina Panibratec, pēc rakstnieka- humorista Arkādija Averčenko stāsta motīviem!
Izrādes galvenie varoņi gan mīlēs viens otru, gan neieredzēs - no kaislības līdz vienaldzībai!
Jevgeņijas Kartoševskas lomā - aktrise Nataļja Poļiščuk;
Andreja Siņicina lomā - Ukrainas godātais mākslinieks Vitālijs Bondarevs!
Kopā ar Jums mēģināsim saprast, gan kā iededzas, gan kā nodziest divu mīlošu cilvēku jūtas vienam pret otru - viegli, ar humoru - tikai tā, kā tas ir raksturīgs Odesas iedzīvotājiem un stāsta autoram Arkādijam Averčenko!