Peldbaseins
baseins_decembris_2018-1024x768.jpg

 

2015-02-17_pr_esfondi_3-1.jpg

 

Ludzā P.Miglinīka ielā blakus Ludzas pilsētas ģimnāzijas 2. korpusam oktobra sākumā tika uzsākti pirmie būvniecības darbi, lai taptu pamati Ludzas peldbaseinam. Kā atzīmēja būvuzņēmēja – SIA “Arčers” – projektu vadītājs Edgars Širvis, līdz šim ir paveikti gandrīz visi zemes darbi un uzsākti betonēšanas darbi, objektā darbojas video novērošana, apsardze.

Neskatoties uz to, ka ir iestājusies ziema, darbi turpinās saskaņā ar “Darbu veikšanas projektu par betonēšanas darbiem ziemas apstākļos”. Pagaidām ziema mūs lutina, un darbi var turpināties, bet, ja gaisa temperatūra pazemināsies, iespējams, ka būvniecības procesā būs arī tehnoloģiskais pārtraukums.

Kopumā apbūvēta un labiekārtota teritorija būs aptuveni seši tūkstoši kvadrātmetru platībā, t.sk. ēkas platība – divi tūkstoši kvadrātmetri; tajā paredzēti divi baseini: lielais 4 celiņu baseins un bērnu baseins. Baseina ideja ir aktuāla jau vairāk kā 10 gadus, jo īpaši tā izveide ir svarīga tieši skolēnu peldētprasmes attīstīšanai.

Projekts “Ludzas vispārējās izglītības iestāžu mācību vides modernizācija” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

 Rakstu sagatavoja Projektu vadītāja Ilona Mekša