Pašvaldība
Ilustratīvs attēls

Šogad, 10. septembrī Latvijā atzīmē Tēva dienu! Ludzas novada pašvaldība novēl priecīgu Tēva dienu visiem mūsu novada tēviem, vectēviem, krusttēviem un topošajiem tēviem viņu svētkos!

Tēva dienas aktivitātes Ludzas novadā:

• 9. septembrī

• Plkst. 12.00 Pildas KN notiks saldumu radošā darbnīca. Tiks cepti un dekorēti ķēksiņi, un noformēti kā skaista dāvana Tēva dienā
  • 10. septembrī

• No plkst. 10.00 līdz 12.00 Ludzas pilskalnā tiek rīkota Tēva dienai veltīta bezmaksas ģimenes fotosesija kopā ar fotogrāfu Kasparu Ciematnieku (lietus gadījumā pasākums nenotiks)
    • Plkst. 13.00 Felicianovas sporta hallē aicinātas ģimenes aktīvi pavadīt laiku Tēva dienas svētkos. Paredzētas dažādas sporta aktivitātes, tējas pauze un foto stūrītis. Līdzi jāņem maiņas apavi
    • Plkst. 15.00  Kārsavas KN būs iespēja noskatīties dziesmu komēdiju "Precies māsiņ", kur lomās piedalās grupas "Credo" solists Guntis Veits un aktieri Raimonda Vazdika un Jānis Jarāns
    • Plkst. 17.00 Kārsavas KN norisināsies ģimeniski muzikālais pasākums kopā ar ansambli "Ziņģes brāļi". Pasākuma apmeklētājus sagaidīs atraktīva un daudzveidīga programma: ģimeņu stafetes - dārzeņu vākšana, zābaku mešana, ūdenstrauku piepildīšana, deju konkursi, pavārmākslas konkurss, dziesmu “karš”, “dvieļubols” un citas aktivitātes.