Projektu aktualitātes
Es logo

Tuvojas noslēgumam Pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam līdzfinansētais projekts Nattour. Projekta ietvaros notika dažādas mācību nodarbības gan skolēniem, gan dažādu jomu speciālistiem. Ludzas pilsētas parkā tika izveidota āra klase, kas ir paredzēta gan mācību organizēšanai, gan brīvā laika pavadīšanai dabā. Lielu atsaucību iedzīvotāju vidū ieguva izveidotā āra bibliotēka.

Nesen parkā parādījās 3 izglītojošie spēļu stendi; pastaigājoties pa parku pie 15 kokiem jūs varat ieraudzīt plāksnes ar to nosaukumiem.  

Jau tika uzstādīts, tomēr vēl gaida savu uznācienu interaktīvais stends. Vēl pavisam nedaudz jāuzgaida, līdz tiks atrisinātas tehniskas problēmas ar interneta pieslēgumu stendam. Tajā būs atrodama informācija par dzīvniekiem un augiem, kas ir raksturīgi Latgales reģionam, varēs uzzināt par dabas objektiem Ludzas novadā un spēlēt spēli. Šī mācību objekta pamata auditorija ir bērni, bet pieaugušie arī varēs papildināt savas zināšanas. Arī pilsētas viesi atradīs sev noderīgu informāciju par ēdināšanas un izmitināšanas vietām Ludzas novadā.


Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Ludzas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Projekts NATTOUR tiek īstenots pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Vairāk par projektu lasiet šeit.