Uzņēmējdarbība Pašvaldība
Ilustratīvs attēls

Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts aģentūras Ludzas filiāli piedāvā jauniešiem un darba devējiem iesaistīties Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Tas tiks īstenots 2024. gada vasaras brīvlaikā no 3. jūnijam līdz 30. augustam.

Pasākuma mērķis:

Veicināt pasākumā iesaistīto skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, sniegt skolēniem izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni, darba saturu, pienākumiem, un gūt pirmo praktisko pieredzi profesionāļu uzraudzībā.

Pasākuma dalībnieki:

Skolēni vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri 2023./2024. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošā skolā, profesionālās izglītības iestādē vai tām pielīdzinātā mācību iestādē, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novadā. Priekšroka skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā tiks dota tiem skolēniem, kuri netika nodarbināti Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā 2023. gadā.

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums tiks organizēts divās kārtās:

• 1. kārtu organizē un finansē Ludzas novada pašvaldība no pašvaldības 2024. gada budžeta paredzētājiem līdzekļiem;
  • 2. kārtu organizē Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar NVA Ludzas filiāli īstenojot aktīvo nodarbinātības pasākumu „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādes”.

Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt līdz 20.maijam, izmantojot vienu no iespējam:

• Iesniedzot Ludzas pilsētas VPVKAC (Raiņa ielā 16, Ludzā, 1.stāvā);
  • Nosūtot skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma koordinatoram uz e-pastu maris.salguns@ludzasnovads.lv.

Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programma tika apstiprināta 2024. gada 27. marta Ludzas novada pašvaldības domes sēdē. Līdz šī gada 22. aprīlim Ludzas novada pašvaldība aicināja uzņēmējus iesaistīties un piedāvāt darba vakances jauniešiem vasaras brīvlaikā. Pērn vasarā savu pirmo darba pieredzi programmas ietvaros guva 75 novada jaunieši un darba vietas nodrošināja 15 novada darba devēji.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums vērsties:

Māris Šalgūns

Projektu koordinators | Aktīvā nodarbinātības pasākuma "Algoti pagaidu sabiedriskie darbi" koordinētājs
maris.salguns [at] ludzasnovads.lv