Datums 27. augusts, 2023
Laiks10.00
Vieta Ludzas Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu baznīca, Baznīcas iela 54, Ludza
foto

Par godu Ludzas katoļu baznīcas ērģeļu restaurācijas noslēgumam, svētdien, 27. augustā plkst. 10.00 notiks ērģeļmūzikas koncerts. Ludzas baznīcas velves ieskandinās ērģelniece Simona Sunepa.

Simona Sunepa ērģeļspēli sākusi apgūt 2009. gadā pie ērģelnieces Kristīnes Adamaites. 2016. gadā ieguvusi maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā profesores Larisas Bulavas ērģeļu klasē. Prasmes papildinājusi meistarklasēs un koncertos Latvijā, Lietuvā, Polijā, Nīderlandē, Maltā un Krievijā. 2014. gadā ieguvusi JVLMA mecenātu Ivara un Anitas Gaides balvu par spilgtu radošo darbību studiju periodā. Šobrīd Simona Sunepa darbojas Saldus mūzikas skolā kā ērģeļspēles skolotāja.

Saistītas tēmas

Notikumi: