Statuss:
Noslēdzies

Valsts reģionālās attīstības aģentūra marta sākumā ir apstiprinājusi Ludzas novada pašvaldības izstrādāto Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda projektu „Satiksmes infrastruktūras sakārtošana Ludzas pilsētas un apkārtējo teritoriju pieejamības veicināšanai" (Nr. 3DP/3.6.2.1.0/11/IPIA/VRAA/002). Šī projekta ietvaros ir paredzēts veikt Latgales ielas posmā no Stacijas ielas līdz Krāslavas ielai rekonstrukciju 1,69 km kopgarumā: trotuāru izbūvi, ceļa segas izbūvi, ielas apgaismojuma ierīkošanu, lietus ūdens kanalizācijas ierīkošanu, sabiedriskā transporta pieturvietu rekonstrukciju, gājēju pāreju ierīkošanu.

Projekta nosaukums: Satiksmes infrastruktūras sakārtošana Ludzas pilsētas un apkārtējo teritoriju pieejamības veicināšanai

Identifikācijas numurs: Nr.3DP/3.6.2.1.0/11/IPIA/VRAA/002

Programma: ERAF „Infrastruktūra un pakalpojumi” 3.6.2.1.aktivitāte „Atbalsts novadu pašvaldību kompleksai attīstībai”

Īstenošanas vieta: Ludzas pilsēta, Latgales iela posmā no Krāslavas ielas līdz Stacijas ielai

Īstenošanas laiks: 9 mēneši: no 16.04.2012. - 31.12.2012.

Mērķis: Sekmēt funkcionālo saišu veidošanu starp Ludzas novadu un tam pieguļošajām teritorijām un Ludzas novada pašvaldības kā attīstības centra konkurētspējas nostiprināšanu, publisko pakalpojumu pieejamību, iedzīvotāju mobilitāti, veicot Ludzas pilsētas Latgales ielas rekonstrukciju.

Galvenās aktivitātes. Projekta ietvaros ir paredzēts veikt Latgales ielas posma no Stacijas ielas līdz Krāslavas ielas (1690 m kopgarumā) rekonstrukciju, ietverot šādus darbus:

• nelielu krustojumu, nepieciešamo pieeju un nobrauktuvju rekonstrukciju;
  • gājēju pāreju ierīkošanu;
  • trotuāru izbūvi;
  • sabiedriskā transporta pieturvietu rekonstrukciju;
  • lietus ūdens kanalizācijas ierīkošanu;
  • ceļa segas un gājēju celiņu segas izbūvi;
  • ielas apgaismojuma ierīkošanu.

Projekta budžets: Projekta plānotās attiecināmās izmaksas 954 957.00 LVL

ERAF finansējums: 427 516.00 LVL

Pašvaldības finansējums: 508 580.00 LVL

Valsts budžeta finansējums: 18 861.00 LVL