Publicitātes attēls

Informējam, ka pašvaldības autoceļa A100376100008 Lauči–Biņova posmā Zvirgzdenes pagastā šobrīd notiek Rītupes gultnes tīrīšanas darbi, kurus veic uzņēmējs atbilstoši saskaņotajam darbu plānam. Saistībā ar upes tīrīšanas darbiem vasaras periodā uzņēmējs veiks arī divu caurteku nomaiņu uz pašvaldības ceļa Lauči–Biņova. Pēc caurteku nomaiņas pašvaldība plāno veikt ceļa seguma uzlabošanas darbus, lai sakārtotu brauktuves stāvokli un uzlabotu pārvietošanās apstākļus vietējiem iedzīvotājiem.

Saprotam iedzīvotāju satraukumu par esošo ceļa stāvokli, tomēr kvalitatīvai ceļa atjaunošanai sākotnēji nepieciešams pabeigt ar ūdens novadi saistītos darbus un caurteku nomaiņu.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot satiksmes drošību darbu norises laikā. Pašvaldība seko līdzi situācijai, sazinās ar uzņēmēju un pēc iespējas operatīvi organizēs nepieciešamos uzlabojumus.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Sabiedrība Ceļi, satiksme