Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Ja Jūsu īpašumā deklarētai personai ir zudis tiesiskais pamats lietot dzīvojamo telpu vai persona, deklarējot dzīvesvietu, ir sniegusi nepatiesas ziņas, Jums ir iespēja uz iesnieguma pamata lūgt pašvaldību pārbaudīt šīs personas deklarēto dzīvesvietas ziņu tiesiskumu un lūgt tās anulēt.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Attiecīgā nekustamā īpašuma īpašnieks vai cita ieinteresētā persona, iesniedz iesniegumu kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem.
    Persona sagatavoto iesniegumu var iesniegt:
    1) klātienē;
    2) pa pastu;
    3) elektroniski e-pastā;
    4) elektroniski, izmantojot pašvaldības oficiālo elektronisko adresi;
    Iesniedzot dokumentus elektroniski (e-pasts vai e-adrese), tie jāsagatavo atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un jāapliecina ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu.

2. Apstrāde
    Lēmumu par ziņu par personas deklarētās dzīvesvietas anulēšanu Ludzas novada pašvaldības domes Dzīvokļu komisija pieņem mēneša laikā (ar pagarinājumu līdz 4 mēnešiem) pēc iesnieguma saņemšanas.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojums tiek saņemts atbilstoši pieprasīšanas izvēlei – personīgi klātienē, pa pastu vai elektroniski.